Bijeenkomst voor beleidsadviseurs: sociale waarde van sport en bewegen
Hoe benut je als beleidsadviseur bij een gemeente de sociale waarde van sport en bewegen? Hierover gaat het donderdagochtend 12 oktober tijdens de bijeenkomst voor beleidsadviseurs.
Naast een economische waarde hebben sport en bewegen ook een sociale waarde, zoals het stimuleren van sociale vaardigheden, netwerken en mentaal welzijn. Tijdens deze bijeenkomst delen we kennis en gaan we met elkaar in gesprek over die sociale waarde en wat ervoor nodig is om deze te laten bijdragen aan gemeentelijke vraagstukken. De bijeenkomst wordt begeleid door Lilian van den Berg en Jamilla Vervoort (Kenniscentrum Sport & Bewegen).
Interesse om er 12 oktober in Utrecht bij te zijn?
Meld je dan vóór 1 oktober aan, liefst samen met je collega van sport en/of het sociaal domein.
Bekijk ook
Sport- en beweegcijfers 2025: voorzichtig positieve trend zichtbaar
De nieuwste sport- en beweegcijfers over 2025 zijn bekend. De conclusie blijft alarmerend: nog altijd beweegt minder dan de helft van de Nederlanders voldoende. Tegelijkertijd is er over de laatste jaren een voorzichtig positieve trend zichtbaar.
Woensdag 24 juni: 4e editie congres Van zorg naar bewegen
Hoe helpen we meer patiënten in beweging? En wat kun jij hier als zorgprofessional in doen om dit onderdeel te maken van jouw dagelijkse praktijk? Ontdek hoe jij het verschil kan maken voor het beweeggedrag van patiënten.
Thuisarts en Kenniscentrum Sport en Bewegen werken samen aan betrouwbare informatie
Het platform Thuisarts biedt informatie over gezondheid en ziekte. Om te zorgen voor betrouwbare informatie over bewegen en sporten, gaan Thuisarts en Kenniscentrum Sport & Bewegen een samenwerking aan.