Femke van der Pal
Als specialist maatschappelijke waarde maak ik kennis over effecten en maatschappelijke waarde van sport en bewegen toepasbaar.
Over mij
Sport en bewegen kan veel voordelen hebben voor een persoon, maar ook voor de maatschappij. Maar wat levert sport en bewegen dan precies op? Ik volg studies die de maatschappelijke opbrengsten van sport en bewegen in euro’s kunnen uitdrukken of een effect kunnen aantonen. Deze onderzoeken duid ik via artikelen, producten, een webinar of in een gesprek met een gemeente. Daarnaast houd ik mij bezig met financiering en betaalbaarheid van de sport.
Bekijk producten
Sport en Bewegen Impactwijzer
Sport- en beweegprojecten kunnen meerwaarde hebben voor de maatschappij. Maar wat draagt jouw project hier precies aan bij?
Human Capital Model
Dit model benoemt zo’n 80 effecten van sport en bewegen, ingedeeld op: fysiek, emotioneel, sociaal, persoonlijk, intellectueel en financieel.