Instellingen

Wij maken gebruik van cookies. Lees meer hierover in ons privacybeleid. We respecteren privacy, daarom geven we controle over de manier waarop we met gegevens omgaan.

Altijd actief
 

 

 

 
Spring naar content
Terug naar de kennisbank

De gevolgen van de wet werk en zekerheid voor het Nederlandse betaald voetbal

Auteur(s): Guido Hahn

De hoofdvraag die in deze scriptie centraal staat, luidt als volgt: Wat zijn de mogelijke gevolgen van de nieuwe Wet werk en zekerheid voor de beëindiging van spelerscontracten en het transfersysteem in het Nederlandse betaald voetbal? De auteur komt tot de eindconclusie dat het er naar uitziet dat de gevolgen van de Wet werk en zekerheid voor het betaald voetbal in Nederland mee zullen vallen.  

Literatuurverwijzing: Hahn, G.A. (2014). De gevolgen van de wet werk en zekerheid voor het Nederlandse betaald voetbal. Amsterdam: Vrije Universiteit Amsterdam.

Omschrijving