Instellingen

Wij maken gebruik van cookies. Lees meer hierover in ons privacybeleid. We respecteren privacy, daarom geven we controle over de manier waarop we met gegevens omgaan.

Altijd actief
 

 

 

 
Spring naar content
Terug naar de kennisbank

Sterke verenigingen in coronatijd

het Mulier Instituut onderzoekt

Driekwart van de verenigingsbestuurders typeert begin 2021 de eigen vereniging als (zeer) sterk. Dat is iets minder dan ruim tien jaar geleden, toen acht op de tien de verenigingen zich als (zeer) sterk typeerden. Welke verenigingen zijn sterk? Met welke problemen kampen de verenigingen die zichzelf als minder sterk zien?

De onderzoekers Janine van Kalmthout en Resie Hoeijmakers van het Mulier Instituut gaan in dit artikel in op deze vragen. Het artikel verscheen in het vaktijdschrift Sport, Bestuur en Management van maart 2022.

Literatuurverwijzing: Kalmthout, J. van, & Hoeijmakers, R. (2022, maart). Sterke verenigingen in coronatijd: het Mulier Instituut onderzoekt. Sport, Bestuur en Management 24 (pp. 34-35)

Omschrijving