Instellingen

Wij maken gebruik van cookies. Lees meer hierover in ons privacybeleid. We respecteren privacy, daarom geven we controle over de manier waarop we met gegevens omgaan.

Altijd actief
 
 
 
 
Spring naar content
Terug naar de kennisbank

De minder sportieve Nederlanders bereiken: startpositie

hoe bereik je mensen die niet sporten?

Auteur(s): Remko van den Dool

Het doel van het Sportakkoord II is om meer Nederlanders te laten sporten. Het preventieakkoord streeft naar een beweegdeelname van 75% in 2040. Maar hoe bereik je mensen die niet sporten?

Remko van den Dool, senior onderzoeker bij het Mulier Instituut, schrijft hierover drie artikelen in het vakblad Sport & Strategie. In het eerste artikel, dat verscheen in nummer 3 van juli 2023, schetst hij de startpositie: welke groepen blijven achter? Welke actuele ontwikkelingen spelen er en hoe ziet de huidige ‘sportmarkt’ eruit?

In Sport & Strategie nummer 4 beschrijft de auteur manieren om minder sportieve mensen te bereiken. In nummer 5 schrijft hij over marketing als strategie om sportieve activiteiten te stimuleren.

Literatuurverwijzing: Dool, R. van den (2023, juli). De minder sportieve Nederlanders bereiken: startpositie: hoe bereik je mensen die niet sporten?. Sport & Strategie 17 (pp. 30-31)

Omschrijving

  • Jaar:
    2023
  • Plaats:
    Nieuwegein
  • Uitgever(s):
    Arko Sports Media
  • Mediumsoort:
    Artikel in vaktijdschrift
  • Tijdschrift:
    Sport & Strategie
  • Trefwoord(en):