Instellingen

Wij maken gebruik van cookies. Lees meer hierover in ons privacybeleid. We respecteren privacy, daarom geven we controle over de manier waarop we met gegevens omgaan.

Altijd actief
 

 

 

 
Spring naar content
Terug naar de kennisbank

De (on)voorspelbaarheid van 2034

de werelden van Mediocristan en Extremistan

Auteur(s): Johan Steenbergen

In 2034 zal nog veel hetzelfde zijn in de sport- en beweegwereld. De meeste ontwikkelingen zullen zich afspelen in Mediocristan: gebeurtenissen die binnen de normale gang van dingen vallen.

Zijn er echter ook ontwikkelingen die de (onvoorspelbare) wetten van Extremistan volgen: gebeurtenissen die buiten de normale gang van zaken vallen, zoals bijvoorbeeld de coronaperikelen? Zal kunstmatige intelligentie en ChatGPT zich afspelen binnen Mediocristan of binnen Extremistan?

Dit artikel verscheen online in Sportknowhowxl op 9 januari 2024.

Literatuurverwijzing: Steenbergen, J. (2024). De (on)voorspelbaarheid van 2034: de werelden van Mediocristan en Extremistan. https://www.sportknowhowxl.nl/achtergronden/sporten-en-bewegen-in-2034/item/166950/de--on-voorspelbaarheid-van-2034.

Omschrijving