Instellingen

Wij maken gebruik van cookies. Lees meer hierover in ons privacybeleid. We respecteren privacy, daarom geven we controle over de manier waarop we met gegevens omgaan.

Altijd actief
 

 

 

 
Spring naar content
Terug naar de kennisbank

Een wandeling langs de nieuwe conceptkerndoelen bewegen en sport (1)

Auteur(s): Jacob Nienhuis

Misschien ben je heel nieuwsgierig, of misschien ben je er nog niet zo mee bezig. Hoe dan ook: de nieuwe conceptkerndoelen bewegen en sport zijn er en ze gaan veel mooie impulsen
geven. Hier vind je alle conceptkerndoelen op een rij en lees je hoe ze tot stand zijn gekomen. Je krijgt een indruk van de samenhang tussen de kerndoelen en hoe die samenhang het leergebied kan verdiepen. We gaan de paden op de lanen in. Op ontdekkingstocht in een vertrouwd leergebied.

kerndoelen, curriculumherziening, leergebied bewegen en sport

Literatuurverwijzing: Nienhuis, J. (2025, maart). Een wandeling langs de nieuwe conceptkerndoelen bewegen en sport (1). LO Magazine 113 (pp. 08 - 12)

Omschrijving

  • Jaar:
    2025
  • Plaats:
    Zeist
  • Uitgever(s):
    KVLO
  • Mediumsoort:
    Artikel in vaktijdschrift
  • Tijdschrift:
    LO Magazine